Login

Dětské brýle a brýle pro školáky se slevou 15% na celé brýle.

02.09. 2011
Dětské brýle a brýle pro školáky se slevou 15% na celé brýle.

Dětské brýle jsou nyní v centru pozornosti, školní rok je již v plném proudu, a mnoho rodičů neví, že když dítě špatně vidí na dálku/do blízka a nenosí odpovídající brýle, může je dlouhodobě bolet hlava (!) což je začátek zhoršení školního prospěchu.

Naše jedinečná cenová AKCE pro pořízení dětských brýlí má za cíl pomoci ušetřit vám rodičům, když máte výdaje se začátkem školního roku, ale má pomoci i dětem, aby dobře viděly ve škole na tabuli a nemusely se za brýle stydět před spolužáky. Ale nejde zde jen o momentální vidění, nošení resp. nenošení brýlí může ovlivnit zrak vašeho dítěte i do budoucna. Jak to?

Dioptrické vady očí vyžadují korigování vady brýlemi. Není-li dioptrická vada včas vyrovnávána, nevyvíjí se zraková ostrost a může zůstat natrvalo snížena. Malé děti své dětské brýle rády zapomínají nebo schovávají, aby je nemusely nosit, protože jim překáží při hře nebo je tlačí. To jsou ovšem problémy, které dokážeme v naší optice Novusoptik alespoň z větší části řešit výběrem vhodných brýlí, které dítěti opravdu dobře sedí, a nikde jej netlačí.

Starší děti již více vnímají vzhled brýlí, a nechtějí je pak nosit kvůli své image a názoru spolužáků. Staršímu dítěti je vhodné dobře vysvětlit, jak jsou brýle důležité pro dobré vidění i v budoucnu, až bude dospělý. Aby dítě nosilo brýle rádo, musejí se mu jeho brýle především líbit. Proto nabízíme nyní v akci řadu opravdu pěkných modelů dětských brýlí, které vám pomohou zajistit, že vaše děti budou brýle opravdu používat tak, jak doporučil oční lékař.

Nabídka je široká, je možné vybírat nejen lehké obroučky, ale i odlehčená plastová, polykarbonátová skla, pro pocit komfortu.  U nás najde oční optiky,  na které se můžete s důvěrou obrátit o radu a pomoc u tak citlivého tématu jako je výběr dětských brýlí, ale i vysvětlení správného zacházení a péče o brýle. Využijet slevu 15% při platbě v hotovosti do konce ledna 2012. Sleva platí na celé nové dioptirické brýle (tj. rámečky i dipoptrická skla). Slevu žádejte u obsluhy v našich optikách.

Pozor - po slevě u nás seženete rámečky již pod 1000 Kč!! Přijďte do Novusoptiku, aby vaše děti ve škole dobře viděly. Domluvit se předem nebo zaslat Vaše dotazy k dětským brýlím můžete pomocí formuláře zde .

Dětské brýle růžovéDětské brýle oranžovéDětské brýle které netlačí

Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT
Vyskočilova 1100/2 (budova Brumlovka - www.brumlovka.com) 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Bus: 124, 118, 170, BB1 - zastávka Brumlovka GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: Po 9:00 - 18:00 ÚT - ČT 9:00 - 19:00 Pá 9:00 - 18:00 So  10.00 - 15.00 Ne  ZAVŘENO Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2018 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Klimatizace Kukla | Penzion Fantazie | Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Advokát | Půjčovna nářadí Mělník | Stránky obor Optika - reference | Návrhy zahrad | Kontaktní čočky |