Login

Cyklistické brýle Rudy Project - brýle olympioniků

20.02. 2009
Cyklistické brýle Rudy Project - brýle olympionikůCyklistické brýle Rudy Project se přizpůsobí každému počasí! Nevěříte? Podívejte se na obrázky do galerie.

Za mlhy si můžete nasadit výměnné žluté zorníky, za šera čiré, na přímém slunci tmavé, nebo tmavé polarizační. Jedny brýle Rudy Project znamenají mnoho možností. Čtyři čočky brýlí jsou navrženy tak, aby byly vhodné do téměř všech atmosferických podmínek.

Sluneční brýle Rudy Project jsou volbou tisíců atletů světové třídy, Olympioniků v cyklistice, triathlonu či golfu. Mohou být i vaší volbou - cyklistické brýle Rudy Project nakoupíte zde.

Dioptrické samozabarvovací čočky brýlí Rudy Project - proč jsou tak skvělé?
IMPACTRX čočky jsou odolnější než jakýkoli jiný materiál používaný na čočky na zemi. Proto na ně může být doživotní záruka nerozbitnosti. Čočky NXT mají antistatický povlak Quarz, odolný proti poškrábání, na který se nelepí prach.

Jaké jsou možnosti ve výběru pro cyklistické a sportovní brýle Rudy Project?
1) Sluneční brýle RUDY PROJECT ve standardním provedení

2) Sluneční brýle RUDY PROJECT s dioptrickým adaptérem (v případě potřeby jeho dioptrické korekce)
Pro tyto sluneční brýle máte dioptrický adaptér (neboli předsádku) v kovovém či plastovém provedení. Je to sice ekonomičtější řešení, ale za cenu mnoha kompromisů (malé zorné pole adaptéru, navíc manipulace při čištění a vyjímání samotného adaptéru z brýlí)

3) Dioptrické čočky bez kompromisů - program IMPACTRX (vhodné jako cyklistické ale super i pro golf!)
Můžete si vybrat pro brýle buď základní šedé čočky, nebo čočky multifokální a zároveň samozabarvovací.

V čem jsou naprosto revoluční brýlové ČOČKY ImpactRX?
- odolnost proti nárazům a proti prasknutí (i v provedení bez obrouček)
- doživotní záruka nerozbitnosti !
- dokonalá optika ( ostřejší obraz, vyšší rozlišovací schopnosti, větší zrakové pohodlí, omezen duhový efekt, snížený odraz od povrchu)
- chemická odolnost (např. proti rozpouštědlům)
- nízká hmotnost (lehčí než polykarbonát)
- odolává vysokým teplotám (nehrozí poškození ani při teplotách kolem 80 stupňů C)
- rychlá světelná přizpůsobivost (schopnost ztmavnout a přejít od nízké po vysokou propustnost světla během několika sekund)
- zlepšuje kontrast a hloubku vidění s bezkonkurenční ochranou očí


Odkud tato skvělá technologie optických čoček ImpactRX pochází?
Samozřejmě extra kvalita většinou pochází z vývoje pro vojenské účely. I tady tomu bylo tak. Zadání bylo získat neprůstřelný materiál, který je průhledný, lehký, trvanlivý a schopný nabídnout maximální ochranu - vše s větší spolehlivostí než jakou se vyznačuje polykarbonát.

Pokud si nejste jisti s výběrem brýlí Rudy Project a chcete se poradit nebo vyzkoušet, přijeďtě do některé z našich prodejen, nebo nám pošlete dotaz pomocí poptávkového formuláře na Brýle Rudy Project zde.
Cyklistické brýle Cyklistické brýle Rudy Project se přizpůsobí počasí Cyklistické brýle http://www.bryle-cocky.cz/eshop-rudy-project-rydon-ii-impactx-carbon-51-1004http://www.bryle-cocky.cz/eshop-sportovni-bryle-rudy-project-kalyos-55-1083http://www.bryle-cocky.cz/eshop-rudy-project-syluro-black-velvet-impactx-54-1067

Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |