Login

Pro nositele kontaktních čoček

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO NOSITELE KONTAKTNÍCH ČOČEK
Dodržujte důsledně hygienu, výměnu kontaktních čoček, hygienu pouzdra pro čočky na opakované použití. Vyvarujte se nošení čoček, pokud cítíte známky nachlazení či nemoci.
Před manipulací s kontaktními čočkami si důkladně omyjte ruce antibakteriálním mýdlem.
Používejte kvalitní roztoky a hlídejte dobu od prvního dne otevření.
Pro vícedenní kontaktní čočky doporučujeme použití peroxidového roztoku
AOSEPT HydraGlyde.


NAKUPUJTE KONTAKTNÍ ČOČKY nejen VÝHODNĚ, ale i BEZPEČNĚ !


AIR OPTIX PLUS HYDRAGLYDE obsahují zvlhčující komplex hydraglyde, který pomáhá zajistit dlouhotrvající zvlhčení. Jsou zdokonalenou verzí AIR OPTIX AQUA, jejichž výroba bude koncem roku 2018 ukončena.
Reaplikace nositelů Air Optix Aqua ZDARMA.

DAILIES TOTAL

Dailies Total jsou první jednodenní kontaktní čočky s proměnným obsahem vody.  Obsahují více vody tam, kde je vaše oči potřebují. Proto je povrch čoček hedvábně hladký a v oku je téměř necítíte. Poskytují dlouhotrvající pohodlí po celý den.
Požádejte nás o zkušební pár!

1-DAY ACUVUE OASYS WITH HYDRALUXE- nové jednodenní kontaktní čočky inspirované slzami. Vylepšená síť molekul váže slzy a vysoce prodyšný silikon do sebe slzy přímo integruje. Klienti kladně hodnotí komfort během celého dne a snadné snímání kontaktních čoček.
Požádejte nás o zkušební pár!


Věrnostní program s kontaktními čočkami Acuvue 
V rámci věrnostního programu získáváte v naší optice 100% SLEVU  na 5.balení čoček ACUVUE zakoupené během jednoho roku  a navíc si můžete nechat bezplatně zkontrolovat  přední segment oka.

Pro Vaše kontaktní čočky doporučujeme nový roztok AOSEPT s HYDRAGLYDE. Jedná se o nový peroxidový roztok, který navíc obsahuje zvlhčující složku pro dlouhotrvající komfort. Jedinečný patent zajišťuje nejdokonalejší odstranění nečistot. Je vhodný pro citlivé oči. Neobsahuje žádné konzervační látky.

Nový roztok OPTIFREE PURE MOIST- jedná se o víceúčelový roztok pro všechny typy měkkých a silokon-hydrogelových čoček, který navíc obsahuje zvlhčující složku HYDRAGLYDE poskytujícící zvhčení kontaktním čočkám po dobu 16 hodin.

Roztok LAIM-CAREpro silikon-hydrogelové a hydrogelové čočky-dezinfikuje a čistí, stabilizuje slzný film- obsahuje velké množství kyseliny hyaluronové ve formě sodné soli, která je látkou přirozeně se vyskytující v lidském těle. Zabezpečuje dokonalou lubrikaci a výjimečné pohodlí. Obsahuje antibakteriální pouzdro s ionty stříbra.

Jsou Vaše kontaktní čočky plně kompaktibilní s roztoky, které používáte?
Informace naleznete na stránkách www.staininggrid.com nebo Vám je rádi poskytneme v naší optice.

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |