Login

Jaké vybrat sluneční brýle pro váš obličej na tuto sezonu v e-shopu?

20.01. 2009
Jaké vybrat sluneční brýle pro váš obličej na tuto sezonu v e-shopu?Nákup slunečních brýlí přes internet v e-shopu je poslední dobou velmi populární. Proč? Zákazníkům umožňuje zakoupit značkové sluneční brýle za příznivé ceny a využít klid výběru z pohodlí domova. Níže najdete tipy jak vybrat brýle hodící se pro váš obličej. Někteří lidé mají sluneční brýle spojené pouze s letním odbobím. Nezapomeňte však, že na horách když se slunce odráží od sněhu, tak je někdy ještě intenzivnější než v létě. A o to více je třeba oči chránit.

Podle čeho si vybrat sluneční brýle v e-shopu:
1) Brýle se vám líbí

Jestliže se nechcete řídit jen intuicí a prvním dojmem, můžete zvážit při výběru slunečních brýlí v e-shopu i tato kritéria:

2) Barva která bude ladit k barevnému stylu oblečení jež běžně nosíte. Jestli si nejste jisti, volte neutrální barvy slunečních brýlí, jako je černá.
3) Posazení a velikost očí. Blízko posazené oči nerámujte rovnou horní obrubou.
4) Tvar - podívejte se do zrcadla, jaký máte přibližný tvar obličeje. A podívejte se na základní typy níže.


Kulatý tvar obličeje
Pro zvýraznění zkuste trochu experimentovat a poohlédněte se po barevně výrazných obroučkách. Zeštíhlit kulatý obličej můžete brýlemi s výraznější horní obrubou. Tmavší barva skel také opticky zužuje.

Oválný tvar obličeje
jemné úzké lícní kosti, vysoké čelo a dlouhá zakulacená brada. Oválný obličej bývá pro výběr brýlí naprosto ideální - slušet mu budou zejména podlouhlé a oblé obroučky, které kopírují tvar obočí. Můžete si dovolit i hranaté obroučky, ty vám dodají na zajímavosti a váš obličej s nimi vynikne.

Srdcový obličej
Pokud máte široké čelo a lícní kosti s kulatou úzkou bradou, máte srdcový tvar obličeje. Budete vypadat báječně v jemných a lehkých typech brýlí bez rámečků. Naopak se vyhněte výrazným velkým brýlím. Pozornost naopak můžete zaměřit na výběr barevného tónování skel a zajímavých detailů po stranách obrouček brýlí.

Sluneční brýle pro hranatý tvar obličeje
Jestliže máte shodnou šířku čela s bradou a hranaté lícní kosti, máte hranatý tvar obličeje. Výhodou je, že si můžete dovolit pořídit poměrně velké, a zajímavé obroučky slunečních brýlí. Na druhou stranu to nepřežeňte, úplně obří brýle s ostrými hranami už nemusí být to pravé, stejně jako příliš malé obroučky, které na vašem obličeji nevyniknou. Nebojte se a vyberte si netradiční tvar nebo barvu. Většina extravagantních brýlí, které si ostatní nemůžou dovolit, perfektně sedne k tvaru vašeho obličeje. Skvělé pro vás by mělo být světlejší zabarvení skel.

Trojuhelníkový obličej patří do skupiny hranatých.
Trojuhelníkový tvar znamená, že máte široké čelo, které se postupně zužuje do špičaté brady. Vyváženě na vašem obličeji budou působit obroučky slunečních brýlí, zvýrazňující horní část obličeje a lícní kosti. Hodí se k vám jak kulaté, tak i oblé obroučky výrazných barev. Doporučujeme i pastelové barvy, které budou na vašem obličeji působit harmonicky a něžně.


E-shop brýle-cocky (odkaz zde) Vám nabízí velký výběr slunečních brýlí pro tuto sezonu. Sluneční brýle jsou značkové, odpovídající vysoké kvality a budou vám dlouho sloužit.

Pokud potřebujete sportovní sluneční brýle, rady najdete v článku zde.

Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |