Login

Lyžařské brýle Oakley - bez pocení i pro vyšší rychlosti!

21.01. 2010
Lyžařské brýle Oakley - bez pocení i pro vyšší rychlosti!

Značka Oakley je synonymem pro kvalitní, příjemné a pohodlné brýle. Lyžařské brýle Oakley navazují na tradici nejoblíbenějších produktů na trhu. A není divu - uživatelné oceňují jejich kvalitu provedení, precizní plastový průhled, světelný filtr UVA a UVB záření, pohodlné polstrování...

 

Proč lyžařské brýle Oakley?

Lyžařské brýle Oakley se od konkurence odlišují zpracováním - plastové části na sebe přesně dosedají, polstrování obličejové části spolu s pružným páskem zajišťují stabilitu i při nejvyšších rychlostech na svahu.

 

Další velkou výhodou brýlí Oakley je speciálně upravený filtr průhledového plastu - zvýrazňuje mraky a dodává kontury vrstvě sněhu, která by jinak splývala.

 

Potí se Vaše brýle? Oakley ne!

Velkým nešvarem je zamlžování při delším používání. Teplý vzduch kondenzuje na vnitřní stěně plastu a brýle jsou pokryty kapičkami vody. Lyžařské brýle Oakley definitivně řeší tenhle problém systémem nepřímého odvětrávání. Vzduch pomalu cirkuluje v brýlích, vlhkost odchází ven a nesráží se vlivem teplotního šoku. Zároveň odvětrávání poskytuje příjemnou tepelnou pohodu pro oči i ve vysokých mrazech.

 

Jaké brýle jsou nejprodávanější?

Pokud se rozhodnete pro značku Oakley, rozhodli jste se dobře! Používají je profesionální lyžaři, snowboardisté a všichni znalci kvalitního sportovního vybavení. Pánům nejvíce vyhovují brýle Oakley Ambush 01-252. Cenově příznivé, dostatečně široké, s filtrem pro omezení odlesků a zvýraznění kontur sněhové pokrývky. Dívky a ženy spíše vyhledávají model Oakley Splice 01-875. Lákavě barevné lyžařské brýle pro obvyklé podmínky, chromatizovaný filtr upravující barevné přechody mezi sněhem a oblohou.

Další modely brýlí pro lyže značky Oakley můžete vybírat zde.

Jestliže výběr brýlí odsouváte z důvodu nějakých nejasností nebo otázek, můžete se zeptat na lyžařské brýle vyplněním formuláře, Vaše dotazy budeme konzultovat s dodavatelem.


Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |