Login

Pečujte o své kontaktní čočky účinně, šetrně a jednoduše

Pečujte o své kontaktní čočky účinně, šetrně a jednodušePokud nosíte kontaktní čočky s dvoutýdenní, měsíční, tříměsíční či roční vyměnou, mějte na paměti ,že je třeba je pravidelně čistit a dezinfikovat. Při nesprávném čištění by mohlo dojít ke vzniku usazenin na povrchu kontaktní čočky a množení choroboplodných zárodků, což zvyšuje riziko očních infekcí a zánětů. Vždy proto volte kvalitní roztoky s vysokou účinnosti a dodržujte pokyny očního specialisty. Správná péče o kontaktní čočky je předpokladem pro jejich bezproblémové nošení.Peroxidové systémy představují vysoce účinnou formu čištění kontaktních čoček. Peroxid vodíku poskytuje kontaktním čočkám opravdu hloubkovou dezinfekci. Z používání peroxidového roztoku není třeba mít obavy. Při správném postupu, který je velmi jednoduchý, je použití naprosto bezpečné a navíc vysoce účinné. Představujeme nový peroxidový roztok se zvlhčující technologií.
Nový peroxidový roztok AOSEPT® PLUSs HydraGlyde® spojuje hloubkové čištění peroxidových systémů se zvlhčujícími účinky víceúčelových roztoků. Díky této unikátní kombinaci zajišťuje vynikající čistotu kontaktních čoček a dlouhotrvající pohodlí při nošení. Unikátní složení neobsahuje konzervanty, roztok je proto vhodný i pro citlivé oči. Součástí balení roztoku AOSEPT® PLUSs HydraGlyde® je speciální pouzdro na čočky s AO-diskem, díky kterému dochází k neutralizaci peroxidu vodíku na šetrný fyziologický roztok podobný slzám. V průběhu tohoto procesu se uvolňují bublinky, které přispívají ještě k lepšímu čištění. Po 6 hodinách čištění čočky z pouzdra jednoduše vyjmete a nasadíte, není třeba je oplachovat fyziologickým roztokem.
Pečujte o své kontaktní čočky účinně, šetrně a jednoduše. Proces péče o kontaktní čočky s roztokem AOSEPT® PLUS s HydraGlyde® je pro uživatele velmi jednoduchý. Není třeba čistit kontaktní čočky mechanicky, tak jak to vyžadují víceúčelové dezinfekční roztoky.. Díky této unikátní kombinaci zajišťuje vynikající čistotukontaktních čoček a dlouhotrvající pohodlí při nošení.
Trojitý čistící účinek zajistí vynikající čistotu kontaktních čoček. Roztok AOSEPT® PLUS s HydraGlyde®zajišťuje vynikající čištění díky patentovanému složení s trojitým účinkem:

1. Čistí kontaktní čočky do hloubky, ničí bakterie i choroboplodné zárodky
2. Uvolňuje nečistoty a usazeniny
3. Podporuje odstraňování proteinů

Technologie HydraGlyde® poskytne čočkám dlouhotrvající zvlhčení. Klíčem k pohodlí s roztokem AOSEPT®PLUS s HydraGlyde® je zvlhčující komplex HydraGlyde®. Tento patentovaný komplex vytváří kolem kontaktní čočky unikátní štít, který udržuje kontaktní čočku zvlhčenou po celý den. Kombinace trojitého účinku čištěnía komplexu HydraGlyde® umožňuje pohodlné nošení kontaktních čoček po celý den. Poznejte sami, že bez přidaných konzervantů a s unikátním složením roztok AOSEPT® PLUSs HydraGlyde® není stejný jako ostatní roztoky.

Tipy pro čisté a pohodlné kontaktní čočky:
Vždy si důkladně umyjte a osušte ruce ručníkem předtím, než budete manipulovat s čočkami. Nikdy nepoužívejte jiná pouzdra na čočky. Roztok AOSEPT® PLUS s HydraGlyde®musí být používán se specialním pouzdrem přiloženým v krabičce roztoku.Vždy ponechte kontaktní čočky v roztoku aspoň 6 hodin. Roztok potřebuje čas k neutralizaci.
Nikdy neoplachujte čočky roztokem AOSEPT® PLUS s HydraGlyde® předtím, než si je nasadíte na oči! Pokud je chcete opláchnout, použijte sterilní víceúčelový roztok. Nikdy nekapejte roztok AOSEPT® PLUS s HydraGlyde® přímo do očí!
Peroxidový systém čištění obohacený o zvlhčující technologii přináší POHODLÍ PO CELÝ DEN.

Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |