Login

Šetřete svůj zrak před únavou, zarudnutím a bolestí očí z monitoru

20.04. 2012
Šetřete svůj zrak před únavou, zarudnutím a bolestí očí z monitoru

Trpíte často bolestí očí z počítače dlouhodobou prací u monitoru? Cítíte, že Vaše oči jsou z počítače stále unavené a zarudlé ze sledování monitoru? Začínáte vidět rozmazaně, protože Vaše oči jsou přetěžovány neustálým pohledem na monitor? Zamezte bolesti svých očí.

Vyzkoušejte nové brýlové čočky Essilor Computer s technologií Amberelax. Vrstva Amberelax je k dispozici i v bezdioptrické variantě. Moderní společnost s sebou přinesla počítače a monitory. Naše oči jsou vystavovány vysoké zátěži a jsou pod neustálou koncentrací trvající několik hodin denně. Mnoho z nás v zaměstnání používá počítače a nadměrná zátěž očí z počítače a monitoru se projeví jejich bolestí, únavou a zarudnutím. Ulevte svým unaveným očím, protože zrak je jedním z vašich nejdůležitějších smyslů. Školáky trávící hodiny u počítače při hraní her můžete od počítače odehnat. Co však dělat v případě, že počítač nutně potřebujete k práci a živobytí?

V Novus Optik jsme pro Vás připravili novinku, která zklidní Vaše oči unavené z počítače.
Co je příčinou, že se oči při pohledu na monitor snáze unaví? Oči nejsou vystavovány dennímu přirozenému světlu. Monitor vyzařuje specifické, kontrastní světlo silné intenzity, které působí na naše oči. Představte si, že byste se dlouhou dobu dívali do slunce nebo silně svítící žárovky. Vaše oči takovou zátěž dlouho nevydrží a po čase může dojít k jejich poškození. V létě chráníme svoje unavené oči používáním slunečních brýlí, abychom zmírnili dopad slunečních paprsků na naše oči. Chraňte svůj zrak i před světlem monitoru s brýlovými čočkami Essilor Computer s technologií Amberelax. Amberelax je jemné zabarvení tlumící určité vlnové délky světla- odfiltruje modrou složku ze světla. Světlo počítače deformuje tak, aby bylo pro Vaše oči lépe přijatelné a přirozené. Výsledkem není změna barev, ale zvýšení kontrastu - vidíte ostřeji a Vaše oči jsou méně namáhané.

Může se stát, že bolestivost Vašich očí může být způsobena i refrakční (dioptrickou) vadou , o které nemusíte ani vědět. Anebo můžete používat nevhodné dioptrické brýle, což bývá také častý případ. Oči jsou tím nadměrně zatěžované a trpí sníženou kvalitou vidění. Proto na nic nečekejte a neváhejte se objednat do Novus Optik na přeměření zraku . Využijte této možnosti a objednejte se do Novus Optik, kde si můžete zároveň vyzkoušet na vzorku skel Essilor Amberelax, jaký je rozdíl při pohledu na monitor v ostrosti, kontrastu i lepší čitelnos ti téměř bez námahy.

Rádi vyřešíme Vaše potíže se zrakem speciálními brýlovými čočkami Essilor Computer s Amberelax technologií nebo diagnostikou skryté zrakové vady . Pečujte společně s námi o Vaše oči, Váš Novus Optik.


Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |