Login

Technologie zabarvování skel TRANSITIONS pro maximální komfort při nošení dioptrických brýlí. Pozor slevová akce!

Technologie zabarvování skel TRANSITIONS pro maximální komfort při nošení dioptrických brýlí. Pozor slevová akce!Brýle jsou pro mnohé z nás nezbytným doplňkem - představují prostředníka mezi námi a světem, ve kterém se pohybujeme. Jejich přítomnost si po týdnu nošení prakticky ani neuvědomujeme... A když zasvítí slunce, nevědomky mžouráme a mrkáme. Víte, že časté namáhání svalů v oblasti oka způsobuje migrény a úporné bolesti hlavy? O neustálém vyměňování dioptrických a slunečních dioptrických brýlí raději nebudeme mluvit vůbec. Technologie samozabarvovacích skel TRANSITIONSpřináší jedinečný komfort do běžného dne. Poznejte s námi výhody jejich nošení!

Na jakém principu funguje samozabarvování?
V čirém filmu jsou rozptýlené fotocitlivé prvky chemických sloučenin. Ty reagují na vyšší či nižší intenzitu světla a podle toho mění své zabarvení. Za běžného světla v místnosti jsou skla čirá, na slunci venku tmavá.

Jsou pryč nešvary starých samozabarvovacích skel?
Díky bohu ano. V minulosti se vyráběla samozabarvovací skla jinou technologií. Nebyla čirá, leč „béžová", a to i ve tmě. Takže o nějakém komfortu nemohla být řeč - v místnosti bylo vidění zakalené a než se skla adaptovala na silnější intenzitu světla, trvalo to docela dlouho. Samozabarvení nakonec po dvou letech přestávalo fungovat a skla si dělala co chtěla.

Moderní samozabarvovací skla s technologií TRANSITIONS
Moderní samozbarvovací skla jsou v místnosti téměř čirá, ovšem na slunci vlivem UV záření mohou mít barvu slunečních brýlí. Adaptace je prakticky okamžitá a i po letech stále intenzivně flexibilní.

Nyní máme připravenou slevovou akci na samozabarvovací skla od firmy Essilor - sleva 20%! při platbě v hotovosti. Stačí požádat o slevu obsluhující personál. Akce končí k 31.7.2012.

Brýle se samozabarvovacími skly můžete žádat zde vyplněním poptávkového formuláře.


Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |