Login

Trvalá ochrana pro zdraví Vašich očí - Crizal Prevencia

Trvalá ochrana pro zdraví Vašich očí - Crizal Prevencia

Viditelné světlo je pro lidský organismus nezbytné. Celé spektrum světla je důležité pro kvalitní vidění a vnímání barev. Modro-tyrkysové světlo je důležité pro zúžení zornice a pro spánkový cyklus.

Světlo ale může našemu zraku i škodit.

UV paprsky mají škodlivý vliv nejen na pokožku, ale škodí i spojivce a rohovce, přes kterou pronikají do oka a mají vliv na vznik šedého zákalu (zkalení oční čočky).

Jen pro zajímavost, každoročně se provede ve světě až 20 miliónů operací šedého zákalu!

Modrofialové světlo zvyšuje riziko poškození sítnice  a může vyvolat neléčitelné onemocnění -VPMD (věkem podmíněnou makulární degeneraci). VPMD je ve vyspělých zemích hlavní příčinou slepoty.

Protože modrofialové světlo je všude okolo nás, venku ho vyzařuje slunce, uvnitř ho vyzařují počítače, tablety, smartphony a LED světla, je také potřeba se vůči němu chránit.

Z toho důvodu letos firma Essilor světu představila čiré brýlové čočky CRIZAL PREVENCIA, které selektivně filtrují světlo a dokonale chrání Vaše oči.

CRIZAL PREVENCIA JSOU VHODNÉ PRO KAŽDÉHO, HLAVNĚ NEZAPOMEŇTE PŘIJÍT VČAS!


Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |