Login

Sluneční brýle

Nová kolekce slunečních brýlí Oakley, Ray-Ban je na pobočce Vyskočilova 1100/2, Praha 4!!!

Nová kolekce slunečních brýlí Oakley, Ray-Ban je na pobočce Vyskočilova 1100/2, Praha 4!!!

Nabízíme sluneční brýle od značek; Oakley, Cébé, Serengeti, Polaroid, Ray Ban, Rodenstock, Wileyx, Polaroid, Silhouette, Akita, Carolina Herrera, Indo a dalších.

Sluneční brýle CÉBÉ - turistika

Kvalitní francouzské sluneční brýle na vysokohorskou turistiku jak pro amatéry, tak i pro profesionály. Mají i řadu slunečních brýlí pro volný čas.

Sluneční brýle BOLLÉ - sportovní

sportovní sluneční brýle francouzské výroby. Všechny brýle mají polykarbonátové čočky, které zaručují vysokou odolnost proti nárazu a přitom jsou velmi lehké. Většina brýlí je opatřena protiskluzovými sedýlky, které při zpocení ještě více přilnou na nose. Ke štítovým modelům je možnost zakoupení dioptrického adaptéru.

Jako důkaz kvality slunečních brýlí Bollé můžeme považovat i fakt, že NASA vybrala právě tuto značku pro své astronauty při cestě na měsíc a ke společné misi na vesmírné stanici MIR. Brýle Bollé jsou navrhovány tak, aby jejich majitelé získali nejen profesionálně vypracovaný design (zaručený 22 patenty), ale zároveň i maximální možnou ochranu zraku pro všechna roční období a za jakéhokoliv počasí.

Sportovní ochranné brýle SZIOLS - ochrana očí

- opravdová ochrana očí před úrazem
- extrémně stabilní konstrukce
- silikonové tlumící opěrky
- dobré stranové větrání
- jednoduše vybavitelné dioptrickými skly
- dvě velikosti a tři barevné kombinace
- nastavitelný hlavový pásek
- ergonomicky přizpůsobitelné

Sluneční brýle SERENGETI - samozabarvovací

sluneční brýle Serengeti patří do kategorie brýlí pro náročného zákazníka a jejich poněkud vyšší cena odpovídá vynikajícím optickým vlastnostem i zpracování rámečků, které jsou s největší pečlivostí dokončovány ručně. Skla slunečních brýlí Serengeti jsou samozabarvovací a díky fotochromatické technologii poslední generace umožňuje rychlou adaptaci čoček na změny intenzity světla.To oceníte zejména při řízení automobilu, když vjedete do tunelu nebo naopak vyjedete do přímého slunečního svitu.

Většinu těchto slunečních brýlí můžeme zhotovit s dioptrickými čočkami stejného nebo podobného zabarvení s UV filtrem. K některým sportovním modelům lze přidat dioptrickou vložku (adaptér).

PROČ JE DŮLEŽITÉ NOSIT SLUNEČNÍ BRÝLE?
Na tuto otázku naleznete odpověď ve článku.

www.novinky.cz/zena/zdravi/414025-melanom-oka-neboli-ale-patri-mezi-nejagresivnejsi-nadory.html
RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |