Aplikace kontaktních čoček

Kontaktní čočky pouze prodáváme


Každý zájemce o kontaktní čočky se musí podrobit očnímu vyšetření u oftalmologa či optometristy nejen pro změření správné korekce, ale i pro zjištění parametrů rohovky, které jsou nezbytné pro správnou aplikaci kontaktních čoček.
Zakoupení kontaktních čoček bez předchozího vyšetření představuje velké riziko pro Vaše oči!

Kontaktní čočky se smějí aplikovat pouze na zdravé oko - bez známek zánětu či jiného poškození!!! Zprvu se provede změření parametrů potřebných pro aplikaci (počet dioptrií a zakřivení rohovky) a zkontroluje přední segment oka bez kontaktních čoček a posoudí kvalita slzného filmu. Na základě konzultace s klientem se naaplikuje vhodná kontaktní čočka, jejíž usazení se zkontroluje na štěrbinové lampě.  Optometrista navíc provede s pacientem tzv. zácvik (jedná-li se o první kontaktní čočky) - naučí ho manipulaci a poučí o správném čištění kontaktních čoček. Nikdo nesmí odejít s tím, že neumí s kontaktní čočkou správně zacházet.
Klient obdrží zkušební pár kontaktních čoček a startovací balíček s roztokem.
Se zkušebními čočkami je nutné přijít na kontrolu! Přestože máte v čočkách dobrý pocit, je kontrola s nasazenýma čočkama nezbytností. Sami si oči nezkotrolujete a nemůžete posoudit správné posazení čoček! Zvláště u těsných čoček můžete mít subjektivně pocit pohodlí, ale naopak těsné čočky můžou postupně  utlačovat cévní pleteň kolem rohovky.
Teprve pokud je vše v pořádku, můžou se kontaktní čočky objednat. Kontroly se opakují každých půl roku, v případě obtíží nebo při kontinuálním nošení i častěji. Jsou důležité, a proto by se neměly podceňovat! Některé nevratné změny na předním segmentu oka totiž vůbec nemusíte subjektivně pociťovat a přitom jejich pozdní záchyt může znamenat definitivní odloučení od nošení čoček či jiné komplikace (např.záněty, nemožnost laserové refrakční operace atd.)

Pro nositele kontaktních čoček, kteří trpí pocitem suchých očí, doporučujeme užívání zvlhčujících očních kapek, např.SYSTANE HYDRATION. Systane hydration Vám zajistí potřebnou hydrataci kontaktních čoček, napomáhá regeneraci poškozených buněk na povrchu oka. Tím zmírňuje pocit nepohodlí a pro Vás se stane nošení kontaktních čoček pohodlnějším.
Obsahuje pro oko přirozený hyaluronát sodný.

Nejen pro alergiky doporučujeme na čištění kontaktních čoček velmi účinný roztok AOSEPT PLUS S HYDRAGLYDE. V něm obsažený peroxid vodíku zajišťuje hloubkové čištění kontaktních čoček, dokonalé odstranění bílkovinnových usazenin a dalších nečistot, které mohou způsobit zánět očí.

Přejeme mnoho nových příjemných zážitků s kontaktními čočkami!

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |